Stanislav
Rýc, MBA
Bc. Zuzana Martinčík Glacová

Kdo jsou TU media?

Děláme to, co umíme nejlépe, co nás naplňuje a baví. Po letech zkušeností chceme své znalosti z mediálního světa předávat dál. Vytvořili jsme mediální tréninky pro školy, instituce, sportovní kluby, firmy i veřejnost.

Na jedné stráně Standa s dlouholetými zkušenostmi v audiovizuální tvorbě i školení široké veřejnosti. Na straně druhé Zuzka s komplexní znalostí českého mediálního prostředí z největších tuzemských mediálních skupin.

Proč?

tu media favicon

Bc. Zuzana Martinčík Glacová

PR manažerka, moderátorka, lektorka, reportérka

Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci: obor Žurnalistika. Ihned po škole nastoupila jako zprávařka rádia Apollo a zároveň reportérka zpravodajství České televize v Olomouckém kraji.

Později čtyři roky pracovala coby reportérka a moderátorka Prima FTV, ale po mateřské se vrátila opět do veřejnoprávní České televize.

Po 11 letech takzvaně přešla na druhý břeh a médiím se věnuje coby PR manažerka a zároveň pracuje jako moderátorka na volné noze a víkendová moderátorka Hitrádia Orion.

Díky natáčení pro magazín Gejzír ČT potkala Standu s kamerou a od té doby společně tvoříme sladěný pracovní pár. Tvoříme, točíme, školíme a snažíme se kultivovat mediální prostředí.

Více o mé moderátorské a PR práci na webu #kecka

Co umí?

tu media favicon

Stanislav
Rýc, MBA

audiovizuální tvůrce, kameraman, školitel

Přes 15 let pracoval pro firmu působící v Česku a na Slovensku zabývající se vzděláváním široké veřejnosti. Podílel se na částečném přechodu školení do online prostoru a vytvořil koncept způsobu komunikace. 

Dlouholeté zkušenosti s pořádáním  školení, seminářů a workshopů přivedly nejprve Standu před kameru, kdy školil interní systémy svým neotřelým a zábavným způsobem zaměstnance firem i obchodníky a následně i za kameru, kdy se přesunul na druhou stranu a začal tvořit audiovizuální díla.

Aktuálně díky týmu lidí tvoří komplexní marketingové služby a obsah pro firmy, města i podnikatele. Stále se drží svého oblíbeného motta: „slovo NEJDE neexistuje“ a díky spojení se Zuzou vkládá své zkušenosti do obsahu mediálních tréninků. 

Napište nám