Mediální trénink pro sportovce, kluby, svazy, organizace i účastníky velkých sportovních akcí a turnajů

#mediavladnousvetem #nevyznamsevtom

Média v jakékoliv podobě jsou nedílnou součástí identity profesionálních sportovců, a to na jakékoliv úrovni. Od žákovského věku, po elitní dospělé soutěže, reprezentace. Sportovec je součástí marketingu a mediální komunikace každého klubu. Je jejich odrazem, reprezentantem ve sportovním i celospolečenském vnímaní sportu široké veřejnosti, klubů i sportovních klání, turnajů a soutěží.

Každý sportovec přitom vytváří svůj obraz ve společnosti od útlého věku, a to nyní zejména prostřednictvím online médií, ale také přes klasická a stále velmi silná média: tisk, rozhlas a televizi. Sportovci jsou nedílnou součástí žurnalistiky a medializace každého všedního dne. Ne nadarmo je sport využíván jako extrémně silný a účinný prostředek prodeje jakéhokoliv produktu, ale také jako forma mírových komunikací či politických nástrojů.

#neztratitsevtom #budujsvouznacku

Každý sportovec by tak měl mít základní povědomí o tom, jak se chovat v mediálním prostoru. Jak média správně používat, jak komunikovat s novináři, ale i jak se nenechat médií vykořisťovat a zotročit. Podávat správným způsobem ty správné informace ve správném čase pomůže sportovci vytvořit vlastní identitu, přilákat sponzory i vytvořit společensky vhodnou formu prezentace sebe sama.
Nekomunikativní sportovec, arogantní sportovec nebo ten milující sebechválu na sítích více než sport samotný, nemá v dnešním mediálním, sportovním a sociálním světě příliš šancí se prosadit.

#tenhletreninkneboli #jsmeTUproSPORTOVCE

#snamiseneztratis #mediahrave #umimvtomplavat

Nabízíme mediální školení jednotlivcům, ale i celým týmům, klubům, svazům i organizátorům velkých sportovních klání a soutěží. Naučíme sportovce správné komunikaci. Jak pracovat s novináři od útlého věku. Jak se v médiích orientovat a jak se v nich neutopit.
Jak se připravit na první rozhovor, jak s novináři komunikovat o úspěchu i prohře. Jak prezentovat osobu sportovce v rámci vlastní individuality, tak v rámci kolektivu celého týmu, klubu. Jak si budovat mediální obraz dlouhodobě. K čemu média každému sportovci mohou posloužit a kdy nechat mocné médium vyčkávat na odpověď? Se vším poradí TU media.

#tumedia #nebatse #kdykoliv #kdekoliv #jsmetuprovas

Každé médium má svá specifika a my vás naučíme, jak můžete s médii spolupracovat, a jak moc vám to pomůže v celé vaši sportovní kariéře, ale i po jejím ukončení. Jednoduché nástroje, které Vám TU dostane pod kůži stejně tak, jako máte v sobě lásku ke sportu a radost z pohybu. Nenechte se překvapit médii, buďte připraveni, umějte s médii pracovat na každodenní bázi.

Nejsme teoretici, ale vše co učíme, je z praxe

Na jedné straně více než patnáctileté zkušenosti z manažerské pozice, s pořádáním velkých seminářů a workshopů a na druhé straně komplexní znalost českého mediálního prostředí z největších tuzemských mediálních skupin.

Dejte nám o sobě vědět